Партія «Опозиційна платформа - За життя» у другому турі підтримає Бориса Філатова

11.11.2020, 20:00
Передвиборча агітація
Партія «Опозиційна платформа - За життя» у другому турі підтримає Бориса Філатова - фото 1

Голосуватимуть за Бориса Філатова. Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» у другому турі місцевих виборів підтримає чинного мера Дніпра. За словами керівника організації, Сергія Нікітіна, Філатов – найбільш гідна кандидатура.

Адже саме він проявив себе з найкращого боку за останні 5 років.

«Партія «Опозиційна платформа - За життя» за безпосередньої взаємодії з майбутнім мером міста повинна продовжувати свою роботу і виправдати надії своїх прихильників, своїх виборців. Я вважаю, це у нас вийде зробити з Борисом Філатовим на посаді мера міста», - розповідає Сергій Нікітін, керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя».

Такої ж думки і колега у партії – Олена Степанян. Жінка каже, темп розвитку Бориса Філатова треба зберегти та продовжити. За час каденції міського голови, у Дніпрі провели масштабний ремонт житлового фонду, внутрішньоквартальних доріг та будівництво крупних інфраструктурних об’єктів.

«Ці 5 років з мером Борисом Філатовим почалася епоха відродження нашого міста. Тому я прийду, проголосую за Бориса Альбертовича Філатова і, звичайно ж, прошу долучитися всіх моїх виборців», - ділиться Олена Степанян, депутатка міської ради Дніпра від ПП «Опозиційна платформа – За життя».

Чиста кампанія і прозорі вибори. Члени «ОПЗЖ» позитивно відзначили передвиборчу гонку 2020-го. Кажуть, українці нарешті готові цивілізовано обирати місцеві ради. Тож закликають усіх небайдужих містян прийти 22 листопада на дільниці і зробити свій вибір.

Реклама