Отримати статус безробітного відтепер можна в "Дії"

Фото:  АрміяInform - фото 1
Фото: АрміяInform

Тепер у застосунку чи на порталі "Дія" можна оформити довідку про безробіття.

Відтепер у "Дії" можна буде оформити статус безробітного, за допомогою застосунку чи на порталі. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Послуга доступна для українців, які були офіційно працевлаштовані, але втратили роботу через війну, або не можуть продовжувати діяльність як ФОП через воєнний стан і зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії.

Подати заявку та оформити виплати в "Дії" можна за декілька хвилин, а кошти надійдуть на вашу картку "єПідтримка".

Алгоритм дій такий:

- у застосунку виберіть меню "Послуги" та пункт "Допомога по безробіттю", на порталі — послугу з отримання статусу безробітного: https://diia.gov.ua/services/otrimannya-statusu-bezrobitnogo;

- далі підтвердьте, що ви дійсно втратили роботу та не є студентом денної форми навчання;

- після підтвердження даних виберіть місто та центр зайнятості, у якому хочете отримати статус;

- за необхідності залиште свої паспортні та контактні дані, виберіть періодичність отримання виплат та картку "єПідтримки", на яку буде нараховуватися допомога. Якщо ви не маєте картки, можете оформити віртуальну просто в застосунку;

- уважно перевірте заяву ще раз та підтвердьте її.

«Держава продовжує підтримувати і робить усе можливе, щоб зараз допомогти кожному українцю. А команда Мінцифри працює над тим, щоб найважливіші соціальні послуги можна було отримати просто та зручно онлайн», — коментують у Міністерстві.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама