ООН: спорт допомагає розповсюджувати ідеї миру і розширює можливості

06 квітня, 08:54
ООН: спорт допомагає розповсюджувати ідеї миру і розширює можливості - фото 1

У 2013 році Генасамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 6 квітня Міжнародним днем спорту на благо розвитку та миру.

6 квітня 2014 року, як зазначається на сайті ООН, цей день відзначався вперше.

В ООН зазначають, що спорт допомагає поширювати ідеї миру, розширює можливості молоді, сприяє зміцненню здоров'я. А також закликають скористатися наявними можливостями спорту для поліпшення життя всіх людей.

Для досягнення спільної мети важлива взаємодія влади, суспільства, спортивного сектору, міжнародних організацій.

Дніпромісто велике, зі швидким темпом життя. І одночасно малорухливе. Саме тому важливо залучати до спорту дітей, молодь. Можуть не залишатися осторонь і дорослі: спортивна інфраструктура міста дозволяє займатися в спортзалах і на вуличних тренажерах, на спортмайданчиках, у спортивних клубах, оздоровчих центрах, басейнах.

Кожен може вибрати щось собі до душі: плавання, біг або їзда верхи, заняття в клубі, в спортивній школі, колективні або індивідуальні тренування.

У нашій області активно розвиваються різні напрями: професійні тренери допомагають поліпшити навички в спортивній і художній гімнастиці, тенісі, велоспорті. Жителі Дніпропетровщини можуть займатися волейболом, футболом, стрибками на батуті, тріатлоном, регбі. А ще багато жителів області віддають переваги бойовим мистецтвам: тхеквондо, карате, боротьба та ін.

Сьогодні, 6 квітня, ми вкотре відзначаємо величезний внесок педагогів і тренерів у підготовку спортсменів, у здоров'я та благополуччя українців.

Область багата на спортивні таланти. Наші спортсмени беруть участь і перемагають у різних змаганнях зокрема міжнародного рівня.

Усе це сприяє соціальній згуртованості. Спорт як інструмент освіти дозволяє прищепити дітям цінності, що не втрачають актуальності в сучасному світі. Це дисципліна, повага до гідного суперника, робота в команді і цілеспрямованість.

Раніше ми писали про те, що спортсмени з Дніпра стали переможцями і призерами чемпіонатів України із шашок-100.

Поділитися: