Океан під землею: у Кривому Розі з’явився новий мурал

Океан під землею: у Кривому Розі з’явився новий мурал - фото 1

У Кривому Розі на станції швидкісного трамвая "Міська лікарня" з'явився стріт-арт. Над графіті працював художник із Маріуполя Олександр Писарчук.

У Кривому Розі станцію трамвая перетворили на витвір мистецтва. На реалізацію проєкту з перервами пішло трохи більше двох тижнів, каже художник.

Океан під землею: у Кривому Розі з’явився новий мурал - фото 203111

«Були нюанси із погодою. Просто іноді були моменти, коли стіни були вологі через опади, і ми не завжди могли працювати. Тож десь робота зупинялася. Можна сказати, що ми вам із Маріуполя привезли морську тематику разом із дельфінами», — ділиться художник Олександр Писарчук.

Митець із Маріуполя Олександр Писарчук уже вдруге працює у Кривому Розі. У 2017 році він розмальовував стіну гуртожитку Криворізького національного університету.

Океан під землею: у Кривому Розі з’явився новий мурал - фото 203112

Цього разу за головного помічника Олександр привіз свою маму. Пані Ольга, на відміну від сина, працює пензлями та вимальовує деталі. Жінка каже: вперше бачить таку позитивну віддачу від місцевих жителі: кожен, хто проходить повз, усміхається та навіть встигає зробити світлини.

Океан під землею: у Кривому Розі з’явився новий мурал - фото 203113

Величезний мурал замовив хтось із місцевих, каже художник. Утім ініціатор вирішив залишитись інкогніто. Молодому митцю вже запропонували розмалювати ще один перехід до станції швидкісного трамвая "Індустріальна".

Реклама

Валерія Заярна
Валерія Заярна Кореспондентка. Загалом у журналістиці працюю близько двох років. Улюблені теми: спорт і кримінал 👮‍♀️🚓, але часом волію і щось лайтовіше. Наприклад, тема мистецтва: концерти, картинні галереї.

Реклама