ОГП перевіряє версію про вбивство Чорновола: у слідства не було даних про удари кастетом

В'ячеслав Чорновіл. Фото: klymenko-time.com - фото 1
В'ячеслав Чорновіл. Фото: klymenko-time.com

В Офісі Генпрокурора розповіли, що в матеріалах справи про вбивство лідера "Народного Руху" В'ячеслава Чорновола інформація про "удари кастетом" — відсутня. Цю версію зараз перевіряють.

В Офісі Генпрокурора триває розслідування кримінальної справи за фактом ДТП, в якому загинув В'ячеслав Чорновол. В ОГП зазначили, що, за висновком судмедекспертизи, встановлено, що травми Чорновола сформувалися внаслідок аварії. У матеріалах немає нічого про пошкодження, які могли бути нанесені кастетом. Про це повідомили в "LIGA.net".

Зважаючи на це, Офіс Генпрокурора продовжує розслідування версії про умисне вбивство нардепа.

«Слідством перевіряється версія скоєння умисного вбивства народного депутата України», — підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, 15 вересня ексзаступник генпрокурора Микола Голомша заявив, що народний депутат В'ячеслав Чорновол, який загинув у ДТП в 1999 році, був убитий чотирма ударами кастета в потиличну частину голови. Він також додав, що подібним способом був добитий і водій.

Реклама

Раніше ми писали, що 16 вересня 2000 року був убитий український журналіст Георгій Гонгадзе. Однак досьогодні, через 21 рік, країна так і не дізналася імена справжніх замовників вбивства людини, яка хотіла говорити правду.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама