Офіс Генпрокурора звинувачує НАБУ у дискредитуванні прокурорів

05.12.2020, 14:02
Офіс Генпрокурора звинувачує НАБУ у дискредитуванні прокурорів - фото 1

Офіс Генпрокурора нагадав, що навіть Вищий антикорупційний суд відмовив детективам НАБУ, коли ті вимагали відводу прокурора Пономаренка.

Офіс Генпрокурора звинувачує НАБУ. Кажуть, детективи намагаються дискредитувати прокурорів. Через те, що відмовляються замінити представника САП у справі Роттердам плюс. Іншого антикорупційного прокурора - вимагають детективи, бо Віталій Пономаренко вирішив припинити розслідування. Від його початку минуло вже чотири роки. Увесь цей час зауважень до прокурора не було. Офіс Генпрокурора також нагадав, що навіть Вищий антикорупційний суд відмовив детективам НАБУ, коли ті вимагали відводу прокурора Пономаренка.

“Цей прокурор більше двох років знаходиться в цій справі, є головним прокурором, саме він підписував на проведення експертиз, саме цей прокурор підписував підозри всім підозрюваним. Чому детективи НАБУ пішли на такий безпрецедентний крок, як подача та оскарження дій прокурора, звинувачення його в упередженості нам наразі невідомо”, - говорить адвокат захисту у справі Роттердам плюс Ірина Одинець.
“Якого прокурора ви збираєтеся міняти, якщо суд ознайомившись з матеріалами справи, ухвалив справу закрити? Усе. Там немає нічого, їм просто соромно визнати, що ми чотири роки займалися дурницями, ми витратили купу державних грошей ні на що, хтось став народним депутатом, хтось великим громадським діячем і справа очікувано закінчилася нічим”, - додав політичний експерт Кирило Сазонов.

 

 
Поділитися: