ОДА запропонувала мерам міст нову програму із забезпечення житлом ветеранів АТО

ОДА запропонувала мерам міст нову програму із забезпечення житлом ветеранів АТО - фото 1

Ії суть полягає в тому, щоб комерційні забудовники замість пайових внесків до місцевих бюджетів виділили у новобудові квартири для родин бійців та інших пільговиків.

З такою ініціативою виступив президент України Володимир Зеленський.
Першою серед регіонів її підхопила Дніпропетровщина. Про це повідомив очільник області Олександр Бондаренко.

"Звертаємося до голів Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського та інших міст, де комерційні компанії зводять багатоквартирні будинки. У їхніх силах -—вирішити житлове питання для місцевих АТОвців та інших пільгових категорій. А саме — домовитися із забудовниками, аби ті повністю або частково “трансформували” грошові пайові внески в оселі для черговиків", — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.


Таким чином квартири можуть отримати понад 2 тисячі учасників АТО/ООС, які проживають в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, раніше АТОвців Дніпропетровщини запрошували до театру. 29 січня їм показували прем'єру вистави «Пригоди "не бравого" солдата Шрамка».


Також ми повідомляли про те, що в ОДА за два місяці майже 200 АТОвців оформили земельні ділянки. Раніше, щоб обрати вільну ділянку, їм потрібно було звертатися в Держгеокадастр. Але з листопада минулого року це можна зробити і в обласній державній адміністрації.


А ще у Дніпрі для АТОвців провели екскурсію виставкою стародавніх монет. Відвідувачі побачили понад тисячу експонатів, які датуються від давніх часів і до сучасності.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама