ОДА презентувала проєкт смарт-платформи для співпраці науки та бізнесу

23.06.2020, 14:29
ОДА презентувала проєкт смарт-платформи для співпраці науки та бізнесу - фото 1

Чотири університети області вже готові долучитися до проєкту.

Про це під час робочої зустрічі з ректорами вищих навчальних закладів повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Створення нетворкінгу між бізнесом, наукою та освітою стимулюватиме інноваційний розвиток регіону. Зможемо залучати масштабні інвестиції, реалізовувати проєкти, які співфінансуватимуть міжнародні донори. Сайт матиме базу даних, де університети пропонуватимуть свої послуги та презентуватимуть наукові можливості. Підприємці — знаходитимуть партнерів. А ще матимуть доступ до перевіреної інформації», — зазначив очільник області.


На участь у проєкті погодилися Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Національний технічний університет "Дніпровська політехніка", Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка Лазаряна та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Вони пропонують свої кращі розробки у сферах агробізнесу, промисловості, енергетики, права і психології.

«Починаємо проєкт у цифровому форматі. Надалі смарт-хаб стане першим кроком до створення інноваційного простору для взаємодії бізнес-середовища та науки. З окремими приміщеннями, обладнанням та конференц-залами. Платформа має стати впізнаваним брендом. Місцем, куди підприємці можуть звертатися за проведенням експертизи, консультацією», — розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.


Також вона додала, що вже з 1 липня платформу запустять у тестовому режимі.
Обслуговуватимуть сайт декілька фахівців.


Нагадаємо, раніше облдержадміністрація запустила проєкт "Знай своїх", присвячений успішним жителям регіону.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: