Об'єкти приватизації та вартість "квадратів": підсумки сесії міськради Дніпра

20 травня, 15:40
Об'єкти приватизації та вартість "квадратів": підсумки сесії міськради Дніпра - фото 1

За півтори години депутати встигли подискутувати, звернутися до ВР, а також збільшити вартість податку за квадратний метр землі.

У Дніпрі 20 травня народні обранці провели чергове засідання. За півтори години депутати, на чолі з Борисом Філатовим, ухвалили низку важливих для міста і місцевих жителів рішень. Крім іншого, можновладці звернулися з проханням до Верховної Ради України, а також розширили кількість об'єктів для приватизації.

Так, під час засідання, яке, до речі, відбулося на вулиці через ризик зараження коронавірусною інфекцією, депутати звернулися з проханням до Верховної ради.

«Депутати міської ради пропонують заборонити розміщення реклами тютюнових виробів, електронних сигарет та іншого в місцях роздрібної торгівлі. Саме таке звернення вони направили до Верховної Ради України з пропозицією внести зміни до відповідного закону», — повідомили у пресслужбі Дніпровського міськради.


Крім того, міська рада розширила перелік об'єктів приватизації — у власність мерії перейдуть п'ять нежитлових приміщень на вулицях Олеся Гончара, Леоніда Стромцова, Пастера, Козака Мамая і проспекті Героїв. Їх згодом виставлять на аукціон в електронній системі ProZorro.Sale.

Депутати також затвердили нормативну грошову оцінку земель міста. Тепер вартість одного "квадрата" складе 644,05 гривні замість 585 гривень. Діяти норма буде з 1 січня 2021 року.

«Міська влада зацікавлена ​​в тому, щоб усі підприємці мали документи на оформлення землі, платили земельні податки. Ми готові надавати весь сервіс послуг, адже за податками на землю, а також ПДФО, в основному, складаються міські бюджети», — підкреслив міський голова Дніпра Борис Філатов.


Раніше ми писали, що у Дніпрі під час карантину комунальники продовжують ремонт внутрішньоквартальних доріг.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: