Обвинувачений у приховуванні інформації щодо нападу на Гандзюк дав показання

Обвинувачений у приховуванні інформації щодо нападу на Гандзюк дав показання - фото 1

Ігор Павловський наголосив на причетності до злочину одного з можливих замовників — голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.

Павловський повідомив про те, що під час спілкування з Олексієм Москаленко-Левіним (імовірний організатор нападу, офіційно обвинувачується у замовному умисному вбивстві Катерини Гандзюк, яке було вчинене за попередньою змовою групою осіб, з особливою жорстокістю та з корисливих мотивів) той неодноразово згадував, що якийсь "Миколайович" замовив напад на Гандзюк.

Обвинувачений у приховуванні інформації щодо нападу на Гандзюк дав показання - фото 136255

У серпні 2018 року, коли поліція заарештувала непричетного до злочину Миколу Новікова, під час однієї з розмов із Левіним Ігорю Павловському стало відомо про те, що згаданий раніше "Миколайович" — це Владислав Мангер. Також Павловський підтвердив факти отримання ним та його донькою погроз від Мангера з приводу справи Гандзюк. Розгляд обвинувального акту триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Віктор Трепак, який курував розслідування нападу на херсонську чиновницю та активістку Катерину Гандзюк, що призвів до її смерті, звільнився з Офісу Генерального прокурора України.

Також уже обвинуваченого в замовленні нападу Владислава Мангера помістили під варту. В цьому тексті ви можете більш детально дізнатись про цю, вже згадану вище, подію.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама