Обстріли Криворізького району: обласна прокуратура розпочала розслідування

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура - фото 1
Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

Дніпропетровська обласна прокуратура розпочала розслідування артилерійських обстрілів Криворізького району, які продовжує робити ворожа армія.

Криворізька східна окружна прокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Обстріли Криворізького району: обласна прокуратура розпочала розслідування - фото 224036

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

За даними слідства, у ніч на 22 червня 2022 року збройні сили рф, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, обстріляли з артилерії село Велика Костромка Криворізького району. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено будинок культури, сільську раду та територію центральної площі міста, чотири крамниці, гаражне приміщення, лінії електропередач та газопровід.

Обстріли Криворізького району: обласна прокуратура розпочала розслідування - фото 224037

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

Цивільне населення не постраждало. Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.

Обстріли Криворізького району: обласна прокуратура розпочала розслідування - фото 224038

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

Нагадаємо, раніше ми писали, що ворог продовжує атакувати Дніпропетровщину з артилерії. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко під час свого ранкового звіту. Крім того, він доповнив, що вчинив ворог 206 воєнних злочинів у нашій області. Через ці злочини відкрито 206 кримінальних справ.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама