Обмеження відвідувачів: як в Дніпрі працюють супермаркети в умовах карантину

19 березня, 16:50
Обмеження відвідувачів: як в Дніпрі працюють супермаркети в умовах карантину - фото 1

У деяких міських магазинах одночасно можуть перебувати до 15 осіб.

В інтернет-каналах Дніпра з'явилася інформація про обмеження кількості покупців в різних магазинах нашого міста. Так, за словами місцевих жителів, під одним із маркетів на вулиці Шмідта вишикувалася значна черга. Справа в тому, що у зв'язку із карантином, деякі супермаркети ввели ліміти на одночасну кількість відвідувачів. Журналіст 34 телеканалу дізнався, в яких маркетах ввели обмеження, а які працюють як і раніше.

Так, в соцмережах розповсюджують повідомлення про те, що в магазинах мережі "АТБ" одночасно можуть перебувати до 15 осіб. На гарячій лінії нам підтвердили цю інформацію.

«На підставі указу Кабінету Міністрів України, це поширюється на всю мережу. Це не пов'язано з відсутністю товару в мережі, це запобіжні заходи. І тривати вони будуть до кінця карантину», — повідомили в магазині.


Водночас в супермаркетах "Varus" будь-яких обмежень ні на покупку товарів, ні на кількість покупців не вводилося — мережа працює в звичайному режимі.

«Підстав обмежувати кількість покупців немає. Також немає обмежень у часі роботи магазину — вони працюють без змін. І обмежень на товари немає теж», — підкреслили в мережі.


Не змінили час роботи і супермаркети "Сільпо", про які нещодавно писали в пресі. На гарячій лінії спростували інформацію про те, що магазини, нібито, працюють з 9:00 до 22:00. При цьому в супермаркеті також можуть перебувати одночасно лише 15 покупців.

«Ми працюємо у звичайному режимі. Ті магазини, які працюють цілодобово, будуть працювати цілодобово. Все за графіком. Обмежень на товари немає. Однак, згідно із Законом України про карантин, в магазині можуть одночасно перебувати до 15 осіб», — відзначили в супермаркеті.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Дніпрі через карантин закрилися ТЦ, салони краси і розважальні клуби.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: