Обласні театри відновлюють роботу після карантину

Обласні театри відновлюють роботу після карантину - фото 1

У червні на Дніпропетровщині після карантинної перерви свою роботу відновлять театри і концертні зали.

Вистави будуть проходити з дотриманням карантинних обмежень, — повідомила начальниця управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Першина.

«Під час карантину культурно-мистецькі заклади області успішно працювали в режимі онлайн. Але для творчої людини потрібно не тільки дарувати емоції, а й отримувати їх. У червні театри Дніпропетровщини починають відкривати свої зали для глядачів. У регіоні діє адаптивний карантин, тому вистави та концерти будуть проходити з урахуванням обмежень. Зокрема, це стосується і заповнення залів — не більше однієї людини на 5 кв м», — розповіла начальник управління Наталія Першина.


Наприклад, в залі Дніпропетровського академічного театру опери та балету одночасно можуть перебувати 157 відвідувачів. У Дніпровському академічному театрі драми і комедії — 96, в Академічному обласному українському молодіжному театрі — 34.

У великому залі Філармонії імені Л. Б. Когана можуть заповнюватися 210 місць, у малому — 64. Максимальна кількість слухачів у Будинку органної та камерної музики — 61.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.