Обласна рада скерувала майже 32,5 мільйони гривень на різноманітні проєкти

18 серпня, 15:48
Обласна рада скерувала майже 32,5 мільйони гривень на різноманітні проєкти - фото 1

Такі як завершення реконструкцій шкіл та допомога місцевим водоканалам.

Наприклад, на завершення реконструкції Софіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів спрямували 5 мільйонів 640 тисяч 400 гривень. 1 мільйон 379 тисяч 100 гривень виділені на завершення капітального ремонту опорної школи № 1 у місті Перещепине. 3 мільйонами 746 тисячами 500 гривнями дофінансована реконструкція Томаківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ" № 1. Також бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради скерувала 18 мільйонів 110 тисяч гривень на завершення робіт з капітального ремонту елементів благоустрою по вулиці Хмельницького, з відновленням дорожнього покриття від вулиці Горького до Маяковського, у Жовтих Водах.

Додатково виділений 1 мільйон 800 тисяч гривень на погашення заборгованості КП "Синельниківський міський водоканал".
Окрім того, у сферу охорону здоров’я направили 5 мільйонів 483 тисячі 600 гривень на централізоване придбання медикаментів.
А також 2 з половиною мільйони гривень на забезпечення безоплатного та пільгового зубопротезування в КП "Обласна стоматологічна поліклініка".

Нагадаємо, раніше в Кам'янському водоканал модернізував магістральний водопровід. Роботи були проведені на ділянці, яка забезпечує подачу води на мікрорайон Будівельників, проспект Ювілейний і прилеглі вулиці.

Також під Дніпром оновлюють опорну школу. Роботи йдуть в селищі Чаплине.

А ще в Дніпрі проходить капітальний ремонт управління соцзахисту. Роботи проводять в лівобережній частині міста.

Джерело: Дніпропетровська облрада
Поділитися: