Обіцяли, але не зробили: коли в Кривому Розі розпочнеться опалювальний сезон?

23 жовтня, 18:49
Передвиборча агітація
Обіцяли, але не зробили: коли в Кривому Розі розпочнеться опалювальний сезон? - фото 1

Батареї в квартирах місцевих жителів досі холодні.

Опалювальний сезон у Кривому Розі міські чиновники обіцяли розпочати ще 15 жовтня. Утім батареї у квартирах жителів й досі холодні.

“Зараз, на цей момент, час опалювального сезону, рухів я не бачу. Слюсарська майстерня у нас ось тут, навпроти”.

Лідія Сергіївна мешкає у цій п’ятиповерхівці Кривого Рогу. Зізнається, початку опалювального сезону просто боїться! Розповідає, щороку отримує величезні платіжки за тепло! Але взимку у власній квартирі змушена ходити у валянках та кожусі, як і більшість пенсіонерів. Усе, каже, через зношені комунікації.

“Теплом ми не задоволені, тому що будинки у нас старі, уся система опалювальна непридатна. Труби гнилі. Горища всі оголені, неізольовані. Підвали – так само. Звісно, втрата тепла йде. Подача слабка. Стояки забиті, батареї забиті. Звичайно, про яке тепло може йтися. А виставляють оплату по повній програмі”, - говорить жителька Кривого Рогу Лідія Сергієнко.

Готуватися до опалювального сезону треба не лише заздалегідь, а й комплексно, переконаний кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Дмитро Шевчик.

“Початок опалювального сезону в нашому місті – це суттєвий удар по сімейному бюджету, але дорого – це ще не означає тепло. Ми займемося трансформацією, модернізацією комунальних підприємств, розробимо і реалізуємо реальну підтримку ОСББ та будемо працювати над зниженням комунальних тарифів. Ми збільшимо муніципальні виплати, знайдемо додаткові кошти і можливості для того, щоб підтримати людей старшого покоління, малозабезпечених громадян та працівників бюджетних сфер”, - підкреслює кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу Дмитро Шевчик.

Обіцяє, коли стане міським головою Кривого Рогу, проведе ремонти у всіх котельнях та замінить труби.

Поділитися: