Новим Прем'єр-міністром України став Денис Шмигаль

Новим Прем'єр-міністром України став Денис Шмигаль - фото 1

4 березня на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада проголосувала за призначення нового глави Кабміну.

Замість Олексія Гончарука, якого Рада відправила у відставку разом з Кабінетом Міністром, уряд очолив Денис Шмигаль — віцепрем'єр-міністр із розвитку громад і територій України. Раніше його кандидатуру на ці посади рекомендував профільний комітет Верховної Ради — замість міністерки Олени Бабак, яка подала у відставку за власним бажанням.

У залі Верховної Ради кандидатуру Шмигаля представив Президент Володимир Зеленський.

Його призначення на пост Прем'єра підтримав 291 депутат.

Шмигаль зазначив, що безліч питань зараз потребують вирішення. Зокрема, новопризначений Прем'єр пообіцяв впритул зайнятися питаннями пенсій, тарифів, децентралізації, медичною реформою, економічним розвитком країни й іншим. Водночас курс і програма Президента залишаються незмінними.

Нагадаємо, до того, як стати губернатором, Денис Шмигаль працював директором підприємства ДТЕК Бурштинська ТЕС. Також був депутатом Львівської облради і очолював там департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості.

Андрій Замковий

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама