Новий рік-2022: як працюватиме громадський транспорт на свята?

Новий рік-2022: як працюватиме громадський транспорт на свята? - фото 1

У Департаменті транспорту Дніпровської міської ради прокоментували щодо змін у графіку транспорту у період свят.

31 грудня усі автобуси Дніпра працюватимуть у звичайному режимі.

«Враховуючи досвід минулих років та те, що багато святкових локацій з’явилося у різних районах міста, подовження роботи громадського транспорту на усю новорічну ніч не буде.1 та 2 січня автобуси працюватимуть за графіком вихідного дня – буде зменшено кількість рухомого складу», – зазначив заступник директора-начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко.

Щодо електротранспорту, то його графік також не змінюється – 31 грудня він курсуватиме за графіком робочого дня.

«У новорічну ніч пасажири зможуть скористатися трамваями № 9, 12, 15, 19, 11, 14, 16. Також ми додамо два графіки роботи трамвая № 1, з інтервалом у 30 хвилин. 1 січня – вихідний день, тож електротранспорт почне працювати на годину пізніше, о 6:00. Сьомого січня трамваї та тролейбуси працюватимуть у режимі вихідного дня», – зазначив заступник директора з експлуатації КП "ДЕТ" Володимир Сусленков.

Раніше ми писали про те, як у центрі Дніпра зустрічатимуть Новий 2022 рік.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама