Новий посол України в ЄС офіційно приступив до роботи

Новий посол України в ЄС офіційно приступив до роботи - фото 1

У вівторок, 11 жовтня, представник України при ЄС Всеволод Ченцов офіційно почав роботу на посаді посла України у Європейському Союзі.

У вівторок, 11 жовтня, представник України при ЄС Всеволод Ченцов вручив вірчі грамоти президенту Європейської Ради Шарлю Мішелю. Це означає, що відтепер інтереси країни у Європейському Союзі буде представляти новий посол. Про це повідомляє "Європейська правда".

Під час своєї зустрічі Ченцов і Мішель говорили про пріоритетні напрями співпраці України та ЄС.

«Успішний день для відносин України та ЄС. Сильна підсумкова заява Саміту, відверті комплексні переговори Президента України з лідерами ЄС, підписано 3 угоди. Сьогодні Україна та Європейський Союз стали ще ближчими», — написав представник України при ЄС Всеволод Ченцов на своїй сторінці в Twitter.


Український дипломат наголосив, що співпраця між Україною та Європейським Союзом має достроковий характер.

«Європейська інтеграція — це вибір українського народу та пріоритет для нашої держави. Щиро вдячний за ваше особисте лідерство у зміцненні відносин України та ЄС», — зазначив під час розмови Ченцов.

Раніше ми писали про те, що у Києві розпочався Саміт між Україною та ЄС. Президент України та керівництво Європейського Союзу зустрілися у Маріїнському палаці.

Також нещодавно Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала два нових повідомлення до Міжнародного кримінального суду у Гаазі. Вони стосуються руйнування мостів та "парадів військовополонених", проведених окупантами у Донецькій та Луганській областях.

У повідомленні йдеться мова про:

  1. "парад полонених" 24 серпня 2014 року, учасниками якого стали 53 затримані військовослужбовці;
  2. захоплення у полон 101 військовослужбовця батальйону спеціального призначення Національної гвардії України "Донбас";
  3. "парад/марш полонених" 22 січня 2015 року, учасниками якого стали 20 затриманих військовослужбовців.


Реклама

 

 

Реклама