Нові їдальні, санвузли та спортзали: у Дніпрі школи готують до початку навчального року

12 серпня, 18:00
Нові їдальні, санвузли та спортзали: у Дніпрі школи готують до початку навчального року - фото 1

У Дніпрі ремонтують школи, а ще закуповують антисептики і роблять спеціальну розмітку. В умовах карантину школи повинні забезпечити учнів дезінфекторами. А ось маски діти будуть купувати самі. Температуру на вході не перевірятимуть, це стане обов'язком батьків.

Директор 134-ї школи Лариса Кульбач показує розмітку в коридорах. Так будуть намагатися уникнути скупчення учнів під час навчального процесу. Планується намалювати ще й стрілочки. Також розробили спеціальний графік харчування.

«У нас харчується в їдальні до 160 осіб. Так ось саме гнучкість режиму робочого часу дозволить нам погодувати дітей у дві зміни на одній перерві. Тобто вони сядуть на урок на 10 хвилин пізніше, і на 10 хвилин пізніше в них розпочнеться перерва», — розповідає Лариса Кульбач, директорка школи № 134.

Хочуть ввести дві навчальні зміни. Маски школярі будуть носити тільки на перервах. На уроках приміщення повинні провітрювати, а столи — протирати дезрозчином. Температуру дітям перевірятимуть вдома батьки. Вони також повинні забезпечувати їх масками.

У 139-й школі перед навчальним роком відремонтували їдальню і санвузли.

«Ми готові прийняти дітей в кращі умови. Зараз ці ремонтні роботи на фінальній стадії. 99,9% виконані санвузли, по столовій виконані капітальні демонтажні та монтажні, зараз ми приступаємо до фінальної стадії», — розповідає Владислав Полушкин, директор школи № 139.

Чиновники кажуть: ремонтні роботи почали ще взимку і не припиняли навіть під час карантину.

«По місту у нас на сьогоднішній день 14 шкіл, у яких ми виконуємо комплексні роботи з капремонту столових і санвузлів, які також планується закінчити до 1 вересня», — повідомляє Олександр Аджимян, в. о. начальника відділу технагляду міського департаменту гуманітарної політики.

На нинішні капремонти шкіл із міського бюджету виділили 240 мільйонів гривень.

Нові їдальні, санвузли та спортзали: у Дніпрі школи готують до початку навчального року - фото 127286
Нові їдальні, санвузли та спортзали: у Дніпрі школи готують до початку навчального року - фото 127287
Поділитися: