Нові трибуни, "живе" поле і пандуси: як в Кривому Розі реконструюють стадіон "Спартак"?

28 квітня, 18:23
Фото: пресс-служба ДнепрОГА - фото 1
Фото: пресс-служба ДнепрОГА

Для футболістів будівельники планують постелити "живий" газон з автоматичним поливом, а для легкоатлетів обладнати гумові бігові доріжки.

У Кривому Розі реконструюють стадіон "Спартак". Підрядники вже підготували поле під укладання газону, а також побудували для вболівальників нові трибуни. Про це повідомили в пресслужбі обладміністрації.

Так, для футболістів будівельники планують постелити "живий" газон з автоматичним поливом, а для легкоатлетів обладнати гумові бігові доріжки. Там також з'явиться перший в регіоні майданчик для заняття кроссфітом.

Підрядники вже побудували нові трибуни — вони зможуть вмістити 3,5 тисячі осіб. Під ними незабаром з'являться роздягальні, душові та тренерські. Зона для вболівальників буде обладнана пандусами та ліфтами-підйомниками.

«Такої масштабної реконструкції не відбувалося тут десятки років. Після завершення всіх робіт на стадіоні можна буде проводити обласні та всеукраїнські спортивні змагання», — підкреслив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Реконструкція стадіону "Спартак" проходить в рамках президентської програми "Велике будівництво". Роботи ведуться за державні та обласні кошти.

Нові трибуни, 'живе' поле і пандуси: як в Кривому Розі реконструюють стадіон 'Спартак'? - фото 168197

Трибуни зможуть вмістити 3,5 тис. уболівальників
Фото: пресслужба ДнепрОДА

Нові трибуни, 'живе' поле і пандуси: як в Кривому Розі реконструюють стадіон 'Спартак'? - фото 168199

На стадіоні з'явиться майданчик для кроссфіта
Фото: пресслужба ДнепрОДА

Раніше ми писали, що в селищі Придніпровське Нікопольського району незабаром з'явиться сучасний стадіон з професійним футбольним полем.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: