Нові проєкти для молоді Дніпра впроваджують на базі освітньої платформи Gromsy

Нові проєкти для молоді Дніпра впроваджують на базі освітньої платформи Gromsy - фото 1

Можливість проявити свої таланти, вдячна аудиторія та приємні призи! До Дня закоханих для молоді Дніпра — від “Громадської сили”!

На базі освітньої платформи Gromsy організували святковий творчий вечір. Анонсували заздалегідь. Запросили усіх охочих!

Молоді люди ініціативу "Громадської сили" сприйняли позитивно.

«Ідея проведення творчого вечора мені дуже сподобалася, буде можливість виграти квитки на дискотеку, квитки в кіно», — розповідає учасник проєкту Валерій.
«Буде настільки творча і дружня атмосфера. Я буду ходити сюди 100 відсотків обов'язково», — ділиться Юлія, учасниця проєкту.

Захід проводили в одному із затишних кафе міста. Зібралися півсотні сміливих та креативних. Для всіх — конкурси та творчі завдання. Вірші про кохання англійською.

А ще — завдання на знання класичної поезії, образотворчого мистецтва та музики. Дехто співав власні пісні.

В атмосферу творчості та високих почуттів поринули всі учасники. Навіть автори та організатори проєкту.

«Побував сьогодні на творчому вечорі, мені дуже приємно. Хочеться сказати, що у нас молодь реально творча, її потрібно просто запалити!» — ділиться лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

Творчість — важливий складник всебічного розвитку молоді, впевнені у "Громадській силі". Тому творчі заходи на базі освітньої платформи Gromsy — невід'ємна частина програми.

«Це дуже хороший старт для молоді. Тут дуже багато зрозумілих і простих речей, які дійсно розвивають», — ділиться переможниця конкурсу Катерина.
«Це один із найкращих безкоштовних проєктів у нашому місті, де ми можемо зростати, як особистість», — розповідає учасник проєкту Богдан.

Масштабний освітній проєкт Gromsy фінансує "Громадська сила". Підтримка цілеспрямованої молоді та інвестування в її розвиток — запорука щасливого майбутнього міста та держави, впевнений Загід Краснов.

«Майбутнє країни — це майбутнє нашої молоді. Для того, щоб успішна країна у нас була через 10–20 років, сьогодні потрібно вкладати в нашу молодь. Вкладати в їх освіту, підготувати всебічно розвинених людей. Для того, щоб наша молодь була успішною не досить бути фахівцем або професіоналом, важливо щоб це була цілеспрямована молодь, яка знала б чого вона хоче. Ці риси потрібно розвивати, над цим потрібно працювати. І ми на нашій освітній платформі над цим будемо працювати», — розповідає Загід Краснов, лідер "Громадської сили".

А цього разу переможці конкурсів отримали від організаторів приємні подарунки: модні футболки, кілька десятків квитків у кіно, запрошення на розважальні заходи та романтичні вечері на двох у престижному ресторані Дніпра.

Далі буде ще цікавіше! У межах платформи Gromsy уже готують нові проєкти для молоді.

Хотите получать оперативные и важные новости? Подписывайтесь на наши каналы в Telegram и Youtube, страницы в Instagram, Facebook и Twitter. А также вступайте в нашу группу на Facebook: там вы имеете возможность размещать собственные новости.

Реклама