Нове дитяче меню: чому вартість дитячого харчування збільшилась?

Нове дитяче меню: чому вартість дитячого харчування збільшилась? - фото 1

На нове меню у навчальних закладах України скаржаться тисячі батьків. Загалом непокоїть збільшення вартості харчування. Чому така ціна і чому одні батьки платять більше, а інші — менше? Відповіді на ці запитання шукали “Грані”.

У школах та дитсадках України дітей тепер годують за новим меню. Хтось радіє нововведенням, а хтось обурений. Мовляв, вартість завелика, і якість страв дітям не до вподоби.

Проте батьків запевняють: аби вирішити, подобається чи ні нове меню, потрібно почекати ще трошки, адже програма харчування розроблена на 4 тижні.

А щодо вартості, то про це пояснила керівниця експертної групи директорату громадського здоров’я МОЗ Тетяна Скапа під час ефіру програми “Грані”.

«Коли ми розробляли норми харчування загалом, то на той час ми порівнювали за цінами Держстату той набір харчових продуктів, який був передбачений постановою Кабінету Міністрів, яка втратила вже чинність. І тими нормами, які були закладені в новий проєкт документа. Власне набір харчових продуктів не збільшився, ціна на харчування у нас в кожному регіоні також була різною, і вона є різною й наразі», — пояснила керівниця експертної групи директорату громадського здоров’я МОЗ Тетяна Скапа.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама