Нове — добре забуте старе: речі в горох — тренд весни 2021

06 березня, 14:30
Нове — добре забуте старе: речі в горох — тренд весни 2021 - фото 1

І ось цієї весни повертається тренд, який хвилями накриває моду постійно, — речі в горох. Одне лише правило — потрібно навчиться поєднувати речі так, щоб не здаватися міською божевільною або дівчинкою з провінції.

Перше, що варто запам'ятати, що в моду повернувся саме монохромний горох — білий на чорному тлі і навпаки, а зустріти його можна на блузах, сукнях, штанах і навіть аксесуарах.

Ще один тренд сезону — чорні капронові колготки з гороховим принтом, які змінюють нам звичну сітку. А одягнути їх під рвані джинси — писк сезону.

Нове — добре забуте старе: речі в горох — тренд весни 2021 - фото 159243


Перше, що варто пам'ятати при виборі такого малюнку, — треба підібрати взуття в тон одного з елементів одягу. Що мається на увазі? Якщо ви обираєте чорну тканину з принтом білий горох, то варто выддати перевагу взуттю білого або чорного кольору, ну або близьких до них відтінків. І не бійтеся експериментів: не варто обирати лише туфлі-човники і монохромні кеди. А от химерні ботільйони з воланами можуть вписатися у ваш лук.

Нове — добре забуте старе: речі в горох — тренд весни 2021 - фото 159242

Не слід забувати про те, що весняна погода не завжди тепла й сонячна, тому добре буде поєднуватися шкіряна куртка з блузою "в горох" і грубими черевиками, але пам’ятайте про правильний підбір кольору одягу.

Безпрограшним варіантом є й поєднання джинс із блузами і кофтинками в горох.

Нове — добре забуте старе: речі в горох — тренд весни 2021 - фото 159241


Не варто віддаватися повністю цьму трендові й надягати всі речі з таким принтом, пам'ятайте: багато — не завжди добре. Вибравши один елемент одягу з таким малюнком, ви зможете справити враження і бути на хвилі моди. Також варто пам'ятати про те, що погано поєднуються речі з подібним принтом різного розміру. Наприклад, якщо ви надягнете спідницю у великий горох, а блузку — в дрібний, то це буде виглядати смішно і без смаку.

Радійте весняному сонцю і виглядаєте модно та стильно.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: