Нігтики в порядку: ТОП-5 модних трендів манікюру весна-літо 2021

Нігтики в порядку: ТОП-5 модних трендів манікюру весна-літо 2021 - фото 1

Сучасні тенденції nail-дизайнів дозволяють кожній модниці вибирати те, що їй до душі. Саме зараз сезон, в якому можна по повній розгулятися, роблячи яскравий манікюр з великою кількістю картинок, блискіток і паєток.

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам ТОП-5 трендових nail-дизайнів.

Реклама

1. Манікюр "морська хвиля"

@daria_r.nails - фото 169682

@daria_r.nails
Instagram

@daria_r.nails - фото 169683

@daria_r.nails
Instagram

Весною і влітку 2021 дуже модним є дизайн "морська хвиля". Дуже добре такий принт виглядає на нюдовій підкладці. Звичайно ж, завжди море асоціюється з літом, пляжним сезоном, і щоб трохи перенестися на Гоа від міської метушні, варто спробувати цей дизайн. Ба більше, він дуже легкий у виконанні.

2. Дизайн зі смужкою

Нігтики в порядку: ТОП-5 модних трендів манікюру весна-літо 2021 - фото 169687 Нігтики в порядку: ТОП-5 модних трендів манікюру весна-літо 2021 - фото 169689

Цього сезону дуже популярна простота в манікюрі. Якщо ви прихильниця мінімалізму, то цей дизайн вам підходить повністю. Щоб не носити нудні однотонні нігті, можна "пустити" смужку або на всіх нігтях, або вибірково. Вона може бути різних кольорів, але повинна поєднуватися з підкладкою.

3. Френч з акцентом

@daria_r.nails - фото 169684

@daria_r.nails
Instagram

@daria_r.nails - фото 169685

@daria_r.nails
Instagram

І знову дизайн для любительок мінімалізму, але все ж з родзинкою. Урізноманітнити френч вам допоможе вибір кольору самого півмісяця, і вже ваш манікюр заграє по-новому. А можна на один із нігтиків нанести якусь картинку, стемпинг, камені, втірку, фольгу, тим самим класичний французький манікюр виділить вас.

4. Манікюр зі стразами

@daria_r.nails - фото 169686

@daria_r.nails
Instagram

Звичайно ж! Кожна модниця хоче сяяти і виблискувати у весняні та літні дні, а тренди тільки підтримують таке завзяття. Але пам'ятайте, що багато — не завжди добре. Пам'ятайте про почуття міри.

5. Втірка

Нігтики в порядку: ТОП-5 модних трендів манікюру весна-літо 2021 - фото 169688

І ще один дизайн для тих, хто любить виблискувати і переливатися. Втірку можна комбінувати з усіма трендами і дизайнами. Головне — не переборщити з яскравістю.

Як говорила Коко Шанель: "Все у ваших руках. Тому вони повинні бути в повному порядку".

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор

Реклама