Ніч музеїв у Дніпрі: для городян проводять онлайн екскурсії, презентації та майстер-класи

Ніч музеїв у Дніпрі: для городян проводять онлайн екскурсії, презентації та майстер-класи - фото 1

Працівники музею ім. Яворницького проводять віртуальну зустріч із любителями старовини, а в Художньому музеї представляють відеоцикл і фотоанонс.

У Дніпрі щорічну Ніч музеїв, яку традиційно відзначають 18 травня, проводять в онлайн-форматі. Так, для городян підготували цікаві майстер-класи, екскурсії, а також наукові дискусії.

Цього року на онлайн-заходах представники музеїв торкнуться теми: "Музеї за рівність: різноманіття й інклюзія". До онлайн-екскурсій приєднався Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. Яворницького, який уже зараз проводить зустріч із любителями старовини.

Крім того, віртуальні двері відкрив і Дніпропетровський художній музей. Для городян підготували презентацію відеоцикла "Музейні історії", а також фотоанонс нової експозиції музею.

Зі свого боку Музей українського живопису в онлайн-форматі представив виставку проєкту "Qirim" Сергія Бурбело до Дня пам'яті жертв кримськотатарського народу, який також відзначається 18 травня.

А ось музей "Машини часу" приєднатися до онлайн-програми не зміг. При цьому представники музею пообіцяли влаштувати 23–24 травня концептуальний автопробіг.

Раніше ми писали, що у Дніпрі працівники Історичного музею читають лекції і проводять екскурсії в соціальних мережах.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама