Неприкручений унітаз і відрізана батарея: відео зі школи у Дніпрі розлетілося мережею

24 лютого, 21:02
Неприкручений унітаз і відрізана батарея: відео зі школи у Дніпрі розлетілося мережею - фото 1

Хотіли просто розважитись, а стали популярними. У Дніпрі школярі зняли на відео неприкручений унітаз і відрізану батарею у своїй школі. А потім виклали в соцмережу. Ролик швидко розлетівся по групах і дійшов до директорки. Чи насварили хлопців? І чому у школі такі проблеми з санвузлом?

Одинадцятикласник Микита каже: ідея зняти ролик прийшла випадково, на перерві. Хлопці вирішили розважитись і зняти санвузол на телефон. Що відео стане настільки популярним — не очікували.

«Взагалі не очікували, що залетить кудись. Ми думали: тільки для себе знімемо, пару чоловік подивиться, небагато. А виявилося, що через день 100 тисяч подивилося. Спочатку 100 тисяч подивилося, потім — 200, потім пабліки різні почали… І так вийшло, що весь інтернет про це знає», — розповідає школяр Федір Завгородній.

У коментарях під відео оцінили гумор і креатив хлопців.

Зараз же вбиральня у школі виглядає зовсім по-іншому. Нові унітази та батарея.

Директорка пояснює: школа стара, а єдиний капітальний ремонт робили майже 40 років тому. У навчальному закладі — 16 санвузлів, і всі вони потребують заміни.

«Капітальні ремонти робили лише у класних кімнатах. Тому склалася непроста проблема з такими складними питаннями як санвузли», — говорить директорка школи № 62 Олена Світлична.

У мерії кажуть: про проблему санвузлів знають і вже працюють над проєктом — причому не лише для цієї школи.

Хлопці ж говорять, що на відео у школі відреагували теж із гумором. І жодних доган вони не дістали.

Поділитися: