Навіщо купувати: у Кривому Розі з'явився мурал-пам'ятка про вірних друзів

Фото: Увесь Кривий Ріг - фото 1
Фото: Увесь Кривий Ріг

У Кривому Розі на фасаді центру поводження з тваринами з’явився мурал. Графіті додає позитиву працівникам закладу. Вони вірять, що такий мотиваційний стінопис допоможе швидше знайти пухнастим новий дім.

Два дні плідної роботи і на стіні центру поводження с тваринами оселився ще один собака на ім'я Джанго. Головний лозунг: "Навіщо купувати?". Таким чином працівники закладу нагадують — кожен охочий може врятувати життя чотирилапого, а собі знайти друга та ще й безкоштовно.

Шарпею Шеррі — 4 роки. Тварину викинули на вулицю у жахливому стані. Небайдужі зателефонували до центру, і вже близько пів року вона шукає нового хазяїна.

«Собака прийшов у жахливому стані. Було видно, що тварина домашня, знає команди. Ця дівчинка з характером: хоче — виконую, хочу — не виконує. Але дуже контактна, дуже добра. Вона як може охороняти територію, так може і любити, цілувати, з дітьми дуже добре ладнає», — говорить співробітниця центру поводження з тваринами Наталія Краснощокова.

Коли собака потрапляє до центру, її одразу направляють у ветеринарний відсік, де роблять щеплення та стерилізацію.

Є ще дворняжка Лера, яка тільки-но прибула до притулку. Лікар притулку каже: працює у центрі не так давно, втім операції робив досить різні.

«Центр спеціалізується на стерелізації та кастрації. Але оскільки людям і їх тваринам завжди потрібна допомога, у нас відбуваються такі ж самі операції звидалення пухлин, венсарком і терапія для тварин. Собаки були порізані, покусані, травмовані, також ми робили ампутацію кінцівок», — говорить ветеринар Владислав Денисенко.

Таких як Шеррі й Лера, у притулку понад трьохсот. Когось врятували, хтось прибіг до центру самотужки. І хоча щодня туди привозять щонайменше до п’яти собак — працівники кажуть, що знаходить своїх господарів ще більша кількість хвостатих. Для цього на фасаді будівлі намалювали символічний мурал.

«Ми хочемо прилаштувати багато собак, щоб у кожної собачки була своя сім'я», — говорить співробітниця центру поводження з тваринами Ярослава Філіпчук.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі на пішохідному переході водій Chevrolet збив 10-річну дитину.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама