Науку потрібно показувати: жителів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Науку потрібно показувати: жителів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у фотоконкурсі - фото 1

Організувала конкурс Громадська організація Вікіпедія Україна.

У Дніпропетровській області місцевих жителів запрошують взяти участь в українській частині міжнародного конкурсу наукових фотографій. Знімки повинні відображати вчених під час роботи, дослідницьке обладнання, а також процеси і явища. Про це повідомили в пресслужбі обладміністрації.

Так, мета конкурсу — зібрати фотографії, які документують світ науки. Організувала його Громадська організація Вікіпедія Україна. Завантажувати фотографії можна в хмарне сховище ресурсу. Роботи згодом оцінить кваліфіковане журі. Опублікувати можна необмежену кількість знімків.

Визначати переможців будуть в номінаціях: "Мікроскопія", "Нефотографічние зображення", "Люди в науці", "Загальна категорія" і "Живі організми". У кожній категорії виберуть трьох кращих конкурсантів, яким вручать дипломи та подарункові сертифікати.

«Наука, підкріплена хорошими фотографіями, стає ще цікавіше і зрозуміліше. Жителі регіону мають хорошу можливість долучитися до створення ілюстративного контенту найбільшої онлайн-енциклопедії світу. А заодно виграти приємні призи за надіслані фотографії», — відзначили в департаменті масових комунікацій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Раніше ми писали, що чотири проекти з Дніпропетровщини перемогли на конкурсі кращих практик самоврядування.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама