Науковці та винахідники з області можуть отримати премії від Кабміну

Науковці та винахідники з області можуть отримати премії від Кабміну - фото 1

Розмір кожної премії за реалізований іноваційний проєкт – 200 тисяч гривень.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Щорічну премію Кабмін присуджує за розробку та впровадження інноваційних технологій. Традиційно її вручають до Дня науки. Розмір кожної премії – 200 тисяч гривень», – розповіли у департаменті освіти і науки.


Щоб претендувати на отримання премії, підприємства, установи та організації мають до 1 серпня подати клопотання до міністерств, центральних органів виконавчої влади або Національних академій наук. Там мають відібрати роботи і направити їх до 1 жовтня в Міністерство освіти і науки України. Уряд затвердить до 5 переможців.
Вимоги до оформлення документів – тут.

Нагадаємо, раніше вчителів-інноваторів Дніпропетровщини запрошували приєднатися до конкурсу. Призовий фонд "Teacher Innovation cup" становить 150 тисяч гривень.

Також в Україні скасували пробне ЗНО. Сталося це через збільшення кількості хворих коронавірусом.

А ще Прем'єр-міністр Денис Шмигаль спростував чутки про можливе скасування ЗНО. Він заявив, що плановий процес зовнішнього незалежного оцінювання цього року стартує 25 червня і поки немає підстав для його скасування або перенесення.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама