Наступного тижня школярі отримають перші 10 тисяч "Карт кріворіжця"

Наступного тижня школярі отримають перші 10 тисяч "Карт кріворіжця" - фото 1

Нововведення почне діяти для учнів загальноосвітніх шкіл.

У Кривому Розі впроваджують "Карту кріворіжця", яка дозволить оплачувати проїзд в комунальному транспорті. Незабаром перелік додатків розширять. Координаційним центром з видачі карт обрали школу № 109. У мерії стверджують, що в цій установі створені для цього всі необхідні умови.

“Уже все підготовлено для видачі карт учням. З 17 лютого починаємо їх видавати школярам Тернівського, Покровського і Довгинцівського районів. Це ті райони, які перші підготували інформацію по дітях. Поступово до травня всі учні отримають карти. Поки що вони будуть працювати, як електронний квиток в муніципальному транспорті для оплати проїзду. Потім плануємо розширити перелік сервісів і додатків картки”, — повідомив мер Юрій Вілкул.


Наразі вже внесена інформація на 52 тисяч дітей з 58 тисяч заяв від батьків. Надалі за допомогою карт буде розпочато смс-інформування щодо відвідувань дитиною школи, електронний гаманець для оплати в їдальні. Потім планується впровадити медичний та торговельний додатки. Після школярів "Карту кріворіжця" зможуть отримати 130 тисяч осіб пільгових категорій, що проживають в місті. А надалі всі жителі зможуть завести собі таку карту.

Нагадаємо, в одному з басейнів Кривого Рогу оновили систему фільтрації.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама