"Наша Незалежність": Україна тричі приймала наймасштабніші заходи Європи

20 серпня, 18:47
"Наша Незалежність": Україна тричі приймала наймасштабніші заходи Європи - фото 1

Тисячі іноземців в українській столиці. Наша країна вже тричі приймала наймасштабніші культурні та спортивні заходи Європи.

2005-й — "Євробачення", 2012-й — чемпіонат Європи з футболу, 2017-й — знову головний пісенний конкурс. 34-ка продовжує розповідати про події країни у рубриці "Наша Незалежність".

Усі розмовляли українською або англійською. Яна відвідала "Євробачення 2017" у Києві. Згадує: концерту такого масштабу ніколи не бачила.

Головний пісенний конкурс Європи приймав Київ, бо напередодні співачка Джамала здобула перемогу для України.

«Зал був не просто забитий. Він був переповнений. Іноді навіть виходили якісь люди з усього залу для того, щоб туди могла зайти преса, наприклад, попрацювати. У всіх були прапори, національна атрибутика. Так, вона була присутня і на сцені, все було винятково українською мовою. Це було заворожуюче», — розповідає жителька Дніпра Яна Степаненко.

Та вперше меломани усієї Європи з’їхалися до Києва ще у 2005-му. Тоді завдяки співачці Руслані у нас провели п’ятдесятий конкурс "Євробачення".

А за 7 років після цього до столиці приїхали вже і вболівальники футболу. Тоді Україна разом із Польщею приймала у себе "Євро 2012".

Поділитися: