"Наша незалежність": бойові дії на сході України тривають уже 6 років

19 серпня, 19:18
"Наша незалежність": бойові дії на сході України тривають уже 6 років - фото 1

Криваві бої та тисячі загиблих. Усе за самостійність та цілісність наших кордонів. Бойові дії на Сході України тривають уже 6 років. Гранатомети не стихають, а на передовій постійно пролітають кулі. Ми продовжуємо рубрику "Наша незалежність".

Сьогодні розповімо, як країна воює за право самостійно будувати майбутнє.

Важкий 2014-й рік. Після Революції Гідності на сході України починаються військові дії. Запеклі бої у Донецьку, Луганську, Пісках. Сотні загиблих національних героїв.

Українські військові не здаються. На передовій — тримають оборону. Дніпро став форпостом для країни, ми зупинили бойовиків 6 років тому. Зараз у центрі міста просто неба, як нагадування про втрати і досягнення, — музей АТО.

«Історія пишеться якраз зараз. І ми є сучасниками. І від нас дуже багато залежить. Музей дійсно підтримує наших бійців, і він є осередком єднання патріотичних сил, тому що музей став таким урочистим місцем, де відзначаються усі наші державні свята», — розповідає завідувач музею АТО Вадим Якушенко.

Тут влаштовують екскурсії, розповідають про запеклі бої на Донбасі. Понад тисячу експонатів, і їх щоразу більшає. Відвідати музей можна у будні.

Поділитися: