На Дніпропетровщині завершують підготовку до опалювального сезону

На Дніпропетровщині завершують підготовку до опалювального сезону - фото 1

На сьогодні не в усіх містах і районах полагодили теплові та водопровідні мережі, відремонтовали не всі котельні. Школи, дитсадки й лікарні готові на 97%.

Коли включати опалення — вирішуватиме влада на місцях. Боржникам, як і раніше, радять реструктуризувати суми, решті — оформлювати субсидію.

В обладміністрації наголошують: керівники на місцях разом з центральною владою працюють над тим, щоби всі громади вчасно почали опалювальний сезон і щоб тарифи були прийнятними.

«Сьогодні іде формування тих тарифів, які є. Й рахунок річної ціни, компенсації всіх витрат, боргів, які були через відставання по тарифах, ми намагаємося зробити все, разом, щоби тарифи не зростали», — говорить заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі провели "Олімпійську" руханку.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама