Нацполіція та Facebook запускають систему сповіщення, яка сприятиме розшуку зниклих дітей

Нацполіція та Facebook запускають систему сповіщення, яка сприятиме розшуку зниклих дітей - фото 1

У разі зникнення дитини Facebook поширить сповіщення AMBER серед користувачів соцмережі саме в тих зонах пошуку, де його/її бачили востаннє. Це буде детальна інформація та фотографія дитини. Користувачі соцмережі зможуть отримати всі деталі про зниклого/зниклу.

Facebook підтримав ініціативу ювенальної поліції та кіберполіції, тож відсьогодні AMBER Alert стане ще одним інструментом у пошуку зниклих дітей.

«Україна — 25-та країна у світі, в якій Facebook запускає AMBER Alert. [...] Коли зникає дитина, найважливіше, що ми можемо зробити, — якомога швидше поінформувати про це громадськість. Сподіваємося, що, надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час за допомогою сповіщень AMBER у Facebook, ми допоможемо зниклим дітям якнайшвидше повернутися до своїх сімей», — зазначила керівниця відділу довіри та безпеки Facebook Емілі Вачер.

AMBER Alert — це спеціальна система оперативних оповіщень про зниклих у певній місцевості дітей. За допомогою AMBER Alert користувачі Facebook у своїй стрічці новин зможуть побачити фотографію дитини та куди звернутися, якщо її бачили.

«Я прошу вас додати в список важливих повідомлень AMBER Alert — сервіс Facebook, який повідомляє про зникнення дітей. Цей цифровий інструмент, визначаючи ваше місцезнаходження, надсилає сповіщення про дітей, які зникли неподалік. Це момент об’єднання зусиль поліції та всієї Facebook-спільноти заради однієї мети — врятувати дитину від можливої небезпеки. Бо під час розшуку вирішальною може стати кожна хвилина», — сказав Голова Нацполіції України Ігор Клименко.

Впровадження AMBER Alert відбувається у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації.

Реклама

Раніше ми писали, що Президент України пообіцяв розглянути питання подвійного громадянства для української діаспори за кордоном.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама