Наче курка лапою: чому люди пишуть нерозбірливо і до яких наслідків це призводить?

Наче курка лапою! Через нерозбірливий почерк лікаря дніпрянці не продали в аптеці медпрепарат. Жінці довелося повертатися до лікарні і вмовляти медика переписати рецепт. Чому люди пишуть нерозбірливо? Фахівці кажуть, що причини суттєві.
Дніпрянкці Марині Моргун лікар виписав рецепт, за яким в аптеці не продали ліки — почерк не змогли розібрати.
Хвилеподібні записи лікарів провізори називають — “кардіограмою”. Через це, — виправдовуються, — буквально допитують відвідувачів.
В інтернет-мережі почерку медиків присвячено чимало жартів.
Забули про письмо — бо у кожного смартфон, а почерк нерозбірливий через шалений темп життя, — пояснює Віталій Сухомлін. Каліграфічною справою він професійно займається 15 років.
Тим, хто хоче виправити власні закарлюки, — майстер дає дієві поради.
Та на почерк впливає не лише діджиталізація. Нерозбірливе письмо може багато розповісти про його автора і має глибоку причину, — зазначають психологи.
В Україні краснопис або прописи викладають у молодшій школі. А от закордоном від цієї дисципліни відмовляються і в деяких країнах навчають писати лише печатними літерами. Наприклад, у Німеччині діти виводять букви на факультативах. А у США це роблять тільки у 14-ти штатах.
Писати рукою — корисно і для здоров'я, — вважають учені. Кажуть: у такий спосіб чіткіше формулюєш думку і розвиваєш розумову активність.



