На ЗНО 2020 зареєструвалося вже більше 5,5 тисяч абітурієнтів області

На ЗНО 2020 зареєструвалося вже більше 5,5 тисяч абітурієнтів області - фото 1

Заявки на основну сесію зовнішнього незалежного тестування приймають з 3 лютого.

Про це повідомили департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

«Вступники Дніпропетровщини активно реєструються на зовнішнє незалежне оцінювання. Уже надійшли заявки від 5573 абітурієнтів, — розповіли в департаменті. — Приєднатися до них ще є час до 17 березня. Підкоригувати дані можна буде до 24 березня. Але краще не відкладати реєстрацію на останній день».


Відомо, що тестування буде проходити з 21 травня до 15 червня. Додаткова сесія триватиме з 25 червня до 17 липня.

Зазначимо, що іспити будуть здавати з 11 предметів. Вибрати потрібно мінімум три, але не більше чотирьох. Обов'язковими є українська мова та література, а також математика або історія України. Третій предмет — на вибір.

Раніше ми повідомляли, що 19 лютого, в холі Дніпровського міської ради відкрилася виставка, присвячена видатним жінкам України. Як повідомляє пресслужба Дніпровської міськради, експозиція складається з 28 картин-ілюстрацій до книг "Це зробила вона" і "Це теж зробила вона" — це книги, де розповідаються історії 100 українок, які зробили вагомий внесок в розвиток нашої країни.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама