На Житомирщині 10 вагонів потягу зійшли з рейок

На Житомирщині 10 вагонів потягу зійшли з рейок - фото 1

Через схід вагонів на Житомирщині деякі пасажирські поїзди курсують із запізненням.

У Житомирській області неподалік селища Чорнорудка 27 жовтня стався схід 10 порожніх вантажних вагонів. Також порушено габарити двох колій. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Причини сходу розслідуються. Також надано наказ на виїзд відновлювальних поїздів для ліквідації наслідків аварії та відновлення колій.

Зазначимо, що через схід вагонів вантажного поїзда деякі пасажирські поїзди курсують із запізненням. Так, наразі поїзд № 764 Одеса-Київ прослідує зміненим маршрутом через Шепетівку та Коростень, що зумовить його затримку — орієнтовно на 4 години.

«Про можливі затримки інших рейсів повідомлятиметься додатково. Просимо вибачення за незручності та закликаємо слідкувати за офіційними повідомленнями компанії та оголошеннями на вокзалах», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали про те, що у Запорізькій області кіберполіція затримала 21-річного підозрюваного у розробці фальшивого додатку «Дія». Хлопець власноруч розробив застосунок для смартфонів, який був копією державного додатку «Дія». Відомо, що у фейковій програмі можна було створити будь-який документ із представлених в офіційному програмному забезпеченні. Таким чином, покупці фальшивої «Дії» могли корегувати свій вік, додати будь-яке фото або підробити сертифікат про вакцинації від COVID-19. Чоловік рекламував та продавав свою розробку у месенджері за 100 гривень. Орієнтувався на підлітків, оскільки у рекламі часто вказував, що його додаток допоможе їм без перешкод купляти алкоголь та сигарети. Поліція провела обшуки у домі підозрюваного та вилучила мобільні телефони, комп’ютерну техніку та банківські картки.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама