На житловому масиві Тополя будують дитсадок

На житловому масиві Тополя будують дитсадок - фото 1

Будували, будували та чи добудують! На дитсадок на житловому масиві Тополя чекали чи не 15 років. Зараз роботи на об’єкті у розпалі.

Будували, будували та чи добудують! На дитсадок на житловому масиві Тополя чекали чи не 15 років. Зараз роботи на об’єкті у розпалі.

Відкрити його для 110-ти маленьких дніпропетровців обіцяють до початку нового навчального року. І у підрядника, і у мерії запевняють – за два тижні - встигнуть. Та «Деталі» побувавши на будівництві та детально все побачивши, трохи засумнівалися.
Поспішають щосили та встигнуть будь-що! Будівельники працюють тут майже цілодобово. І хоча поза камерою дещо сумніваються у реальності встановлених строків, в об’єктив звучать лише оптимістичні прогнози.
За нього взялися 1997-го. Після горезвісного зсуву. Коли на Тополі довелося закрити одразу три дитсадки. Та коштів не вистачало. Тож будівництво зупинили… на цілих чотирнадцять років. Тільки у 2010-тому розщедрилася і держава, а також обласний та міський гаманці. Зараз, за два тижні до початку нового навчального року, роботи у сАмому розпалі.
Міського голову непокоють і внутрішні роботи, і благоустрій зовні. У у тому числі озеленення. Гроші, наголошує мер – не економити! Якщо треба – виділять ще. Задачу при цьому ставить жорстко – до 26 серпня завершити основний обсяг.
Три завершені групи мер хоче побачити вже цієї суботи. Зранку у вихідний він планує провестИ тут чергову нараду та перевірку. Діти ж разом з батьками перевірять, як влада виконує обіцянки першого вересня.

Наталія Магда, Віталій Правдюк, «Деталі»

Реклама