На Запоріжжі серед військових РФ зростає кількість "відмовників»

На Запоріжжі серед військових РФ зростає кількість "відмовників» - фото 1

На Запорізькому напрямку серед військових РФ зростає клькість "відмовників". Солдати скаржаться на брехню командирів. Про це повідомляють Сили Оборони Запорізького краю.

Зазначається, що такі дії окупантів держави-агресора стають системним явищем під час війни в Україні. Зокрема, у тимчасово захопленій Федорівці вони скаржаться на командирів, які їх обдурили.

Солдатам не подобається, що командири обманули їх під час підписання контрактів. Мовляв, обіцяли операцію за "кримським сценарієм": відсутність спротиву серед українців, виділення житла на захоплених територіях та спокійне проходження служби. Втім, реальна картина виявилася не такою.

Військові РФ, побачивши велику кількість втрат живої сили і техніки, відмовляються вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт. Аби розібратися, прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів вивезли в невідомому напрямку.

"Вкотре закликаємо російських військових, переосмисліть ваші дії та порівняйте інформацію, яку вам нав'язують ваші командири-злочинці та брехлива пропаганда з реальністю ", - йдеться у повідомленні від Сил Оборони Запорізького краю.

Реклама

Реклама