На які маршрути в Дніпрі додали тролейбуси і трамваї?

31 березня, 17:47
На які маршрути в Дніпрі додали тролейбуси і трамваї? - фото 1

Бо, як відомо, у нашому місті з 26 березня громадським транспортом можуть користуватися лише працівники критичної інфраструктури.

Аби вони вчасно діставалися до місця роботи, міська влада постійно моніторить пасажиропотік.

«Ми спостерігали проблеми у пікові години, на цих маршрутах додали рухомий склад: на тролейбусних — № 2, № 20, № 16, трамвайних — № 11 та № 12. При цьому на тролейбусному маршруті № 4 та трамвайному № 14 ми спостерігали низький пасажиропотік, тож зменшили кількість транспорту», — зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.


Водночас представник мерії наголосив, що без засобів індивідуального захисту (маски та рукавички), а також спеціального квитка до громадського транспорту потрапити не можна. За виконанням цих норм стежить, зокрема, патрульна поліція.

«Від роботи людей критичної інфраструктури залежить життєзабезпечення міста, а також здоров’я дніпрян, тож ми не можемо допустити масового розповсюдження коронавірусної інфекції серед них. Норми щодо спецквитка та засобів індивідуального захисту — це не примха, а життєво важлива вимога», — додав чиновник.


Наразі вже видано понад 70 тисяч спеціальних квитків співробітникам критичної інфраструктури міста. Ті підприємства, які ще не отримали перепустки, зможуть їх забрати найближчим часом — з їх представниками контактує call-центр ДМР.

На які маршрути в Дніпрі додали тролейбуси і трамваї? - фото 107872

Нагадаємо, раніше ми розповідали як у Дніпрі оформити спецквиток. Ні в якому випадку його не можна купляти. За це загрожує значний штраф.

Також ми повідомляли про те, що у Дніпрі зупинили майже весь громадський транспорт. Залишили тільки 12 маршрутів.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: