На всіх в'їздах до Кривого Рогу встановили блокпости, де людям вимірюють температуру

30 березня, 19:01
На всіх в'їздах до Кривого Рогу встановили блокпости, де людям вимірюють температуру - фото 1

З 27 березня в Кривому Розі встановлений особливий режим в'їзду на територію міста.

Усього розбили сім блокпостів при кожному з в'їздів до міста. У пунктах пропуску постійно чергують медики, патрульні, військовослужбовці Національної гвардії і рятувальники. Для них встановили намети, в планах — обладнати біотуалети. Також на кожному блокпості є спецтранспорт, у лікарів — прилади для безконтактного вимірювання температури.

На пунктах пропуску перш за все будуть перевіряти приїжджих з інших країн і регіонів України. Водіям і їх пасажирам проведуть швидкий скринінг температури. Людям з симптомами ГРВІ будуть проводити швидкі тести на COVID-19. Якщо результат буде позитивним, хворих відразу будуть госпіталізувати до Інфекційної лікарні. Якщо тест покаже негативну відповідь, то на городян чекає обсервация на 14 днів.

Найбільший ажіотаж — при в'їзді з боку Дніпра. Там люди змушені стоять по 20–40 хвилин, поки не дійде черга до їх транспорту. Але більшість автомобілістів і пасажирів цілком адекватно ставляться до посилених заходів пропуску.

На всіх в'їздах до Кривого Рогу встановили блокпости, де людям вимірюють температуру - фото 107658На всіх в'їздах до Кривого Рогу встановили блокпости, де людям вимірюють температуру - фото 107659На всіх в'їздах до Кривого Рогу встановили блокпости, де людям вимірюють температуру - фото 107660

Нагадаємо, у криворізькій інфекційці лежать троє пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: