На вулиці Богомаза відновили зливову каналізацію

04.11.2020, 18:17
На вулиці Богомаза відновили зливову каналізацію - фото 1

4 ливнівки, новий асфальт та понад 200 метрів сучасної труби. На вулиці Богомаза, біля Донецького шосе, відновили зливову каналізацію.

Підрядники кажуть: систему довелось прокладати наново. На ремонт витратили три місяці та дев’ять з половиною мільйонів гривень. Роботи тут майже завершили — залишилось укласти зовнішній шар асфальту.

«Всі дощові камери оснащені всередині теж гратами для того, щоб якщо якесь велике сміття потраплятиме в дощеприймальну камеру, він вже далі не піде в трубу, і не буде тим самим засмічувати трубопровід», - розповідає Ірина Румянцева, директорка підрядної організації.
«Води тут вже не буде. Ми і далі будемо продовжувати масово ремонтувати системи, пов'язані з водовідведенням: зливові, дощові каналізації, облаштовувати колектори, оскільки це проблема, яка хвилює жителів нашого міста», — повідомляє міський голова Дніпра Борис Філатов.

Місцеві кажуть, вперше за останні десять років вода після дощу не накопичується у дворі.

«Крім того, що нам зробили ливневку, нам ще поклали асфальт у дворі, це було паралельно», — розповідає житель Дніпра Андрій Мищенко.
«Дуже збиралася вода, така була вода, що неможливо, аж під під’їзд, ну зараз вже зробили», — ділиться жителька Дніпра Тетяна Кондратенко.

Вулиця Богомаза — один з п’яти об’єктів, де проклали нову зливову систему. Роботи вже завершили на Моніторній, Янтарній та Васильківській. Продовжуються на Набережній Перемоги.

Поділитися: