На трасі між Дніпром і Павлоградом триває масштабний ремонт

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

Дорожники й техніка працюють на всій протяжності траси Дніпро-Павлоград. Оновлюють мости, з’їзди, віадуки, розв’язки. Завершують укладати вирівнюючий шар асфальтобетону. Нині вже стелять фінішне покриття.

«Павлоградська траса – важлива транспортна артерія на мапі Дніпропетровщини. Вона має державне значення. Після закінчення ремонту розпочне нове життя. У складі найдовшої магістралі країни – "Дороги Єдності" М-30», – зазначив Валентин Резніченко.

Загалом оновлена траса буде із 37-сантиметровим покриттям.

Фото: ДніпроОДА - фото 184528

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

«Дорожники працюють швидко та якісно. На всіх етапах ми контролюємо виконання робіт. Траса буде міцною. Витримуватиме великі навантаження. Матиме великий термін експлуатації», – сказав в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Ремонт не обмежується новим асфальтом. Приводять до ладу й 19 мостів. Замінюють деформаційні шви, укріплюють, наносять гідроізоляцію.

Фото: ДніпроОДА - фото 184529

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

На під’їзді до Павлограда розширюють проїжджу частину. Це одна з найскладніших та найвідповідальніших ділянок, протяжністю 1,5 км. Замість 2 там буде 4 смуги руху в обидва боки. Для цього підрядники переноситимуть газопровід.

Фото: ДніпроОДА - фото 184530

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

«Згадую трасу до оновлення. Це було ще те випробування. Яма на ямі. Машину аж підкидало. Нині їхати класно», – сказав водій із 25-річним стажем Олександр.

Асфальтобетон для ремонту цієї дороги виготовляють у Павлограді. На одному з найпотужніших заводів Європи.

«З дорогами в країні вже давно потрібно було щось вирішувати. Добре, що так серйозно взялися за їх оновлення. Зміни – це чудово», – вважає водій Костянтин Михайліщев.

Реклама

Довжина Павлоградської траси – 63 км. Вона – один з відрізків національної магістралі М-30 Стрий-Ізварине. "Дорога Єдності" сполучить схід та захід країни.

Реклама