На трасі "Дніпро — Павлоград" вже проклали близько 60 км нового покриття

Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА - фото 1
Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА

Триває ремонт траси "Дніпро — Павлоград". Там уже проклали близько 60 км вирівнюючого шару асфальту. Зверху буде ще один. Роботи ведуться по всій протяжності дороги.

«На Дніпропетровщині будують нові автодороги і ремонтують існуючі. Упорядковують дорогу "Дніпро — Павлоград". Працюють і дорожники, і мостовики», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Мостовики ремонтують віадуки. На шляхопроводі, на перетині з Сімферопольською трасою, в'яжуть металевий каркас. Потім його заллють бетоном. У Підгородному оновлюють наземний і підземний пішохідні переходи. Згодом для безпеки руху встановлять додатковий світлофор.

«Поблизу світлофорів, де машини гальмують і набирають швидкість, робимо посилене покриття. За німецькою технологією. Між шарами проклеїли гнучку георешітку. Завдяки їй асфальт буде міцним і прослужить довше», — розповів начальник дільниці Володимир Романюк.

На окремих ділянках поверх вирівнюючого шару нанесли тимчасову розмітку — для безпеки руху.

На Дніпропетровщині будують нові автодороги - фото 182696

На Дніпропетровщині будують нові автодороги
Фото: Пресслужба Дніпропетровської ОДА

«Кожен день доводиться їздити по цій дорозі по роботі. Вона стала значно кращою. А рух — безпечнішим. Я задоволений», — поділився водій з Дніпра Павло.

Магістраль оновлюють за Програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

«Один із найбільш складних і відповідальних ділянок — у 1,5 км на під'їзді до Павлограда. Там будемо переносити газопровід, щоб розширити дорогу. Вона стане більш безпечною і зручною», — сказав в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Реклама

Дорога "Дніпро — Павлоград" — частина траси М-04 "Знам'янка — Луганськ —Ізварине".

«Постійно рухаюся по цій трасі через П'ятихатки і бачу зміни в кращий бік. Будь-яка дорога з часом розбивається і потребує ремонту. Добре, коли роблять на совість», — розповів водій із Черкаської області Василь Степаненко.

Дорожники відремонтують і транспортні розв'язки. На стиках з'їздів і траси зроблять посилене покриття.

Реклама