На старті математика, на фініші — хімія: у Дніпропетровській області ЗНО розпочнеться 25 ч

На старті математика, на фініші — хімія: у Дніпропетровській області ЗНО розпочнеться 25 ч - фото 1

Через карантин дати проведення іспитів зрушили, однак абітурієнтам все ж належить перевірити свої знання.

У Дніпропетровській області зовнішнє незалежне оцінювання стартує 25 червня з іспиту з математики. Про це повідомили у пресслужбі обладміністрації.

Так, спершу абітурієнтам треба буде пройти тестування з математики, в кінці ж їм потрібно буде перевірити свої знання з хімії. Іспит з української мови та літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іноземних мов — 6, 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня, з хімії — 17 липня.

«Через карантин графік зовнішнього незалежного оцінювання трохи змінився. Даті відклали приблизно на місяць. Але це не завадить провести іспити і вчасно почати вступну кампанію. Випускники нашої області активно реєструвалися на ЗНО. Загалом, заявки надійшли від 30 930 майбутніх абітурієнтів», — розповіли у пресслужбі ДніпроОДА.


На вибір у колишніх школярів 11 предметів. Здати їм потрібно буде не менше трьох і не більше чотирьох.

«Обов'язковими є українська мова та література, а також математика або історія України. Третій предмет на вибір», — додали у пресслужбі облради.


Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області не будуть проводити урочисті вручення атестатів і останні дзвоники.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама