На Решетилівській трасі облаштовують мостове полотно дворівневої розв’язки

На Решетилівській трасі облаштовують мостове полотно дворівневої розв’язки - фото 1

Будівництво траси національного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка у розпалі. Між селами Гречане та Сорочине зводять шляхопровід. Дворівнева розв’язка забезпечить безперешкодний проїзд між селами.

Дорожники вже змонтували балки. Зараз на них влаштовують основу під покриття. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Трасу національного значення Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка зводять за програмою Президента України «Велике будівництво». Наразі роботи тривають на 9-кілометровій ділянці – відразу на декількох відрізках. У Петриківському районі два села з’єднає нова дорога, яку зараз прокладають над трасою. Дворівнева розв’язка забезпечить безперешкодний рух місцевого транспорту», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Дворівнева транспортна розв’язка з’єднає села Гречане та Сорочине. На цій ділянці дуже інтенсивний рух. Тому новий шляхопровід вирішили побудувати саме тут. Аби розділити маршрути транзитного транспорту і місцевих автівок.

Дорожники вже змонтували стойки, на них поклали балки. Зараз на мосту влаштовують основу під майбутнє покриття. Будують і підходи до шляхопроводу, а також обидва з’їзди.

На Дніпропетровщині звели 19,4 км траси Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Нині техніка зосереджена на наступних 9,2 км.

Загалом у регіоні побудують понад 58 км траси: від села Лобойківка до межі Дніпропетровської області з Полтавською.

Реклама