На оновленій 12-кілометровій ділянці дороги Просяна—Великомихайлівка облаштовують узбіччя

17.08.2020, 14:04
На оновленій 12-кілометровій ділянці дороги Просяна—Великомихайлівка облаштовують узбіччя - фото 1

У Покровському районі на фініші капремонт 12-кілометрової ділянки дороги Просяна—Великомихайлівка. Там вже уклали новий асфальт, зараз облаштовують узбіччя.

Із ходом робіт ознайомився голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На оновленій 12-кілометровій ділянці дороги Просяна—Великомихайлівка облаштовують узбіччя - фото 127724
«Цьогоріч утілюємо в області проєкт "Безпека руху". Наше завдання — оновити якомога більше кілометрів автошляхів. Зробити їх якісними, комфортними та безпечними, — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. — На 2020-й запланували капітально відремонтувати і 12 км дороги Просяна—Великомихайлівка. Зараз на цій ділянці вже нове покриття. Після облаштування узбіч ремонтники ще нанесуть розмітку та встановлять знаки».
На оновленій 12-кілометровій ділянці дороги Просяна—Великомихайлівка облаштовують узбіччя - фото 127725

Загальна протяжність дороги Просяна—Великомихайлівка — майже 19 км. Наразі із якісним покриттям уже близько 16 км. Частину автошляху оновили минулого року, решту — у 2020-му. Тепер дорожники облаштовують узбіччя, подекуди вже зробили відсипку щебнем. Техніка працює безупинно. Згодом нанесуть розмітку та встановлять майже 80 дорожніх знаків.

«Ми всі давно чекали на цю дорогу. Тут покриття було вщент розбите. Натомість тепер дуже задоволені ремонтом. Видно, що якісно зробили. Дякуємо за це обласному керівництву», — поділився житель Маломихайлівки Ігор Грищенко

На відремонтовану дорогу — 5 років гарантії. Якщо протягом цього періоду виявлять дефект, підрядник перероблятиме власним коштом. Цьогоріч дороги на Дніпропетровщині ремонтують за програмою Президента України "Велике будівництво" та за обласним проєктом "Безпека руху". Загалом у планах на 2020-й — відремонтувати понад 100 км доріг місцевого значення та 7 аварійних мостів.

 

Поділитися: