На Набережній Перемоги планують скоротити кількість розворотів втричі

27 серпня, 22:35
На Набережній Перемоги планують скоротити кількість розворотів втричі - фото 1

У мерії кажуть: це має убезпечити автомобілістів від ДТП.

Натомість водії переймаються, що доведеться об’їжджати зайві кілометри, аби розвернутися.
Віталій щодня їздить на роботу Набережною Перемоги. Каже: зараз розворотів там вдосталь. Про те, що декілька можуть прибрати, водій чув. Таку новину сприйняв без оптимізму.

“Якщо залишити, припустимо, парочку великих розворотів, то це, на мою думку, загрожує тим, що великий потік машин буде розгортатися, тулитися, створювати аварійні ситуації. А хтось буде намагатися проскочити, перетинаючи чотири смуги, що призведе до небезпечного руху”, - сказав Віталій.


Зараз зустрічні смуги на Набережній розділені стовпчиками. Замінити їх на відбійники у мерії вирішили передусім задля безпеки, аби зменшити кількість аварій.

“Три-чотири розвороти на цій ділянці буде більш ніж достатньо. Проаналізуємо ретельно. Незручностей не буде. Але якщо водії хочуть розгортатися через кожні 200-300 метрів, то колесовідбійний брус повністю втрачає свій сенс”, - каже заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.


Лише за останній місяць на Набережній Перемоги сталося кілька аварій. Усі з постраждалими.
Вночі 23 серпня водій “Mitsubishi” не помітив дорожнє огородження, на високій швидкості вилетів на зустрічну смугу і перекинувся на дах. Саме після цієї автотрощі на Набережній вирішили ставити відбійники, каже Михайло Лисенко. Але спеціалісти запевняють, що стовпчики, які зараз стоять уздовж Набережної Перемоги — безпечні і встановлені за всіма нормами. А аварії стаються, здебільшого, через людські помилки.

“З точки зору безпеки дорожнього руху загородження зробили дуже правильно і добре”, - прокоментував Микита Нем’ятий.


Відбійники на дорогах, де три та більше смуг, є нормальною, європейською практикою. Поступово до неї привчають і дніпровських автолюбителів.

“За таким же прикладом і на Запорізькому шосе роблять аналогічні відбійники. Якщо десь раніше можна було розвернутися, є розрив в розділовій, то зараз потрібно проїхати частину Запорізького шосе і розвернутися”, - резюмував Микита Нем’ятий.


Де саме приберуть розвороти на Набережній Перемоги — міські чиновники вирішуватимуть із поліцією наступного тижня.

Поділитися: