На Ігрені оновлять 122-гу школу

14 вересня, 21:00
Актуально
На Ігрені оновлять 122-гу школу - фото 1

Мешканцям житломасиву презентували проєкт ремонту навчального закладу, який входить до програми Президента «Велике будівництво»

На Ігрені оновлять 122-гу школу. Мешканцям житломасиву презентували проєкт ремонту навчального закладу. Його включили до програми "Велике будівництво", а отже, знайти гроші на роботи допомогли народний депутат Дмитро Припутень і Губернатор Дніпропетровської області Валентин Резніченко. Нещодавно у співпраці з народним депутатом Дмитром Кисилевським політики провели презентацію майбутньої реконструкції.

"Однією з задач, яку я перед собою ставив, це по завершенню своєї каденції щось зробити для свого району. І безпосередньо, для школи, яку я закінчив", — відмітив народний депутат України Дмитро Припутень.

Зараз же у школі все застаріле, розповідають учні. Їм навіть ніде поганяти м'яча. Що ж нового з'явиться у школі? - вже розповіли батькам.

"Перед початком кожного подібного проєкту ми запрошуємо батьків, місцевих жителів. Тих, хто зацікавлений в кожному конкретному об'єкті. Все для того, щоб вони розуміли, що їх діти будуть у безпеці, що роботи будуть організовані таким чином, щоб унеможливити потрапляння дітей в зону, де відбуваються будівельні роботи", — зауважив народний депутат України Дмитро Кисилевський.
Роботи розпочнуть уже наприкінці місяця. Й оновлюватимуть заклад не лише зсередини, а і ззовні, кажуть в обладміністрації.
"Ми будемо займатися покрівлею. Тут великий обсяг роботи по ній. Тому що йде демонтаж парапетів. І будемо в міру того, як будуть йти роботи зі скління та покрівлі - виходити, вже займатися фасадними роботами", — розказав начальник проєктно-технічного відділу обласного управління капітального будівництва Сергій Горовець.

Окрім самої школи, планують облаштувати і двір. Також у планах зробити спортивні майданчики, встановити гойдалки та створити зони відпочинку. А ще на території хочуть висадити дерева. Усі роботи обіцяють завершити за 10 місяцІв – без зупинки навчального процесу у школі. Щоб наступної осені діти пішли вже до оновленого закладу.

Реклама

Читайте також: У Дніпрі модернізували школу № 104

 

Реклама