На два маршрути у Кривому Розі виїхали ще сім нових тролейбусів

11 серпня, 16:16
На два маршрути у Кривому Розі виїхали ще сім нових тролейбусів - фото 1

11 серпня у Кривому Розі вийшли на лінію додаткові сім тролейбусів.

Нова техніка виїхала на два маршрути. На 20-й, який курсує від площі Визволення до вокзалу "Кривий Ріг-Головний", випустили п'ять нових низькопольних машин. Вони повинні замінити старий рухомий склад. Випуск на маршрут залишиться незмінним — 10 машин, інтервал у годину-пік — близько 10 хвилин.

На третій маршрут тролейбуса додали дві одиниці транспорту. Це дозволило продовжити "трійку" від Рокуватої до площі Толстого. Тепер з автовокзалу до Тернівського району курсуватиме 12 випусків із приблизним інтервалом 15 хвилин.

Ще одна зміна торкнулася маршруту № 14. Його продовжили від станції швидкісного трамвая "Електрозаводська" до заводу на Коломойцево. Замість трьох машин на лінії курсуватиме чотири, інтервал руху складе близько 30 хвилин.

Із грудня 2019 року Кривий Ріг отримав уже 50 нових тролейбусів "Дніпро Т-203". До кінця серпня у місто повинні привезти останні чотири одиниці техніки, закупленої за кредитною програмою з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Низькопольні машини адаптовані для людей з інвалідністю, в кабіні водія є кондиціонер. Кузови привозять із Білорусі, а збірка і комплектація тролейбусів проходить у Дніпрі на "Південмаші".

Олександр Акуленко
Олександр Акуленко журналіст, редактор
Поділитися: